Buhalterinė apskaita

Individualių įmonių savininkai ir uždarųjų akcinių bendrovių vadovai turėtų pasvarstyti ar apsimoka samdyti buhalterį, įrengti jam darbo vietą, mokėti atlyginimą, priskaitymus socialiniam ir sveikatos draudimui, prenumeruoti specialią literatūrą ir spaudą. Mokant buhalteriui tam tikrą sumą „į rankas“, dažnai nesusimąstoma, kiek sudaro darbdavio išlaidos. Be abejo, pigiau sudaryti sutartį su apskaitos paslaugas teikiančia įmone.

Buhalterinės apskaitos tvarkymas pas mus leis optimizuoti Jūsų įmonės administracines išlaidas, užtikrins stabilumą bei garantuos finansinės atskaitomybės teisingumą.

Jūsų apskaita atitiks visus galiojančius įstatymus ir standartus, nes už ją bus atsakingi aukšto lygio specialistai, turintys praktinio darbo patirtį įvairiose įmonėse, nuolat keliantys savo kvalifikaciją. Šiandien mūsų darbuotojų suminė patirtis finansų ir apskaitos srityje yra virš 80 metų. Tokio lygio darbuotojų sunku rasti darbo rinkoje, o daugumai įmonių jie yra tiesiog neįperkami. Bendradarbiavimas su visa mūsų specialistų komanda kainuos žymiai mažiau nei vieno ar kelių analogiškos kvalifikacijos buhalterių įdarbinimas.

Taigi, mokėsite mažiau už buhalterinės apskaitos tvarkymą, tačiau naudositės brangiai apmokamų specialistų žiniomis bei patirtimi. Galėsite susikoncentruoti ties savo verslo vystymu bei sėkme.

Atsižvelgdami į kliento poreikius visada siekiame būti lankstūs paslaugų kainos ir teikiamų paslaugų paketo atžvilgiu – mūsų teikiamos paslaugos nėra standartizuotos, kiekvienam klientui jos skiriasi. Mes nesame nustatę standartinės paslaugų teikimo kainos priklausomai nuo dokumentų kiekio.

Mūsų privalumai