Apie mus

UAB „Michal ir KO“ įkurta 1993 m. rugsėjo 15 d. (ankstesnis pavadinimas – M. Stankevič individuali įmonė „Michal“). Esame viena seniausių apskaitą tvarkančių įmonių Lietuvoje. Tvarkome juridinių asmenų buhalterinę apskaitą, steigiame įmones, konsultuojame apskaitos, mokesčių ir verslo organizavimo klausimais, ruošiame verslo projektus.

Šioje srityje dirbame jau beveik trisdešimt metų. Aptarnaujame įvairių veiklos sričių klientus. Pagal mūsų paruoštus verslo planus klientai gavo didelius kreditus ir Vilniuje pastatė ne vieną gyvenamųjų namų kvartalą. Įmonės, kurių apskaitą tvarkome, sėkmingai plečia savo veiklą.

Įmonės vadovas, turi virš 40 metų darbo patirtį apskaitos, finansų ir audito srityje. Dirbo statybos, gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse, tame skaičiuje Vilniaus valstybinio namų statybos kombinato „NASTA“ vyriausiu buhalteriu-direktoriumi.

Kiti darbuotojai turi 12-38 metų darbo patirtį apskaitos ir finansų srityje.

Įmonės vadovas Michal Stankevič yra Audito, Apskaitos, Turto vertinimo ir Nemokumo Valdymo Tarnybos pripažintas BUHALTERIS PROFESIONALAS. Nuoroda į originalų dokumentą.

Tai pat vadovas yra 20 metų stažo turintis nepriklausomas auditorius. Lietuvos auditorių rūmų išduotas pažymėjimas Nr. 000432. Nuoroda į originalų dokumentą.